Hastane Temizliği

30

Yıllık Tecrübe

100

Mutlu Çalışan ile

4

Hastane Temizliği

3.000+ m²

Temizlenen Okul Alanı

10.000+

Mutlu Hasta ve Personel

Hastane Temizliğinde My Life Vizyon Dönemi

My Life Vizyon Group Temizlik , Hastane ve sağlık kuruluşu temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Hastane Temizliği Hizmeti götürmektedir. Hastahane Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Hastanelerin Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Tıp Merkezi Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Hastanelere özel hazırladığımız paketler ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata, en iyi Hastane Temizliği için sizi de My Life Vizyon Group Ailemize bekliyoruz.

Hastane Temizliğinin Önemi?

Hastane temizliği en dikkat edilmesi gereken temizlik alanıdır. Hastaneler yüzlerce hastanın bir arada bulunduğu kapalı alanlardır. Aynı yeri gün içinde onlarca hatta yüzlerce elin değdiğini düşünürsek, en ufak bir mikrobun ne kadar hızlı yayılabileceği tahmin bile edilemez. işte tam bu noktada size özel çözümler sunan My Life Vizyon Group Temizlik firması, sizin için düşük maliyetler ile yüksek kalite de hastane temizliği hizmeti sunmaktadır. Hastane temizliğindeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile, En uygun okul fiyatını size sunan firmamız. Ankara hastane temizliği denildiğinde göz kamaştıran referansları ile sizi bekliyor.

Hastane Temizliği istiyorum!

Neden My Life Vizyon Group?

Kurumlarınız için gerekli titizliğe sahip, Hastane Temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun HastaneTemizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir Hastane temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

Hastane Temizliği Fiyatları

Hastane temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak Hastanenin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak hastanenin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de hastane temizliği fiyatını etkilemektedir. My Life Vizyon Group temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Ankara ‘da Hastane temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi My Life Vizyon Group Temizlikte..

Müşteri Görüşleri

Hastane Temizliğinde en uygun fiyatı bulduğumuz My Life Vizyon Group Temizlik firması ile, Hastane temizliği konusunda anlaştık. Müşteri temsilcisi ile yaptığımız görüşme sonrası randevumuz alındı ve söz verildiği gün ve saatte işini bilen bir ekip tarafından Hastanemizin temizliği gayet güzel ve muntazam şekilde yapıldı. Sonrasında periyodik olarak telefon ile arayarak kendilerini hatırlatmaları çok hoş. Tüm ekibe teşekkür ederim.

x Logo: ShieldPRO
Bu site
ShieldPRO tarafından korunuyor →