Fabrika Temizliği

30

Yıllık Tecrübe

100+

Mutlu Çalışan ile

33+

Şehir de

106

Fabrika Temizliği

%99

Mutlu Müşteri

Fabrika Temizliği

Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine Fabrika Temizliği hizmeti götürmektedir.

Fabrika Temizliğinde, Alan Temizliği’nden, Malzeme Temizliğine kadar istediğiniz standartlarda temizliği hizmetinize sunan firmamız, 100 aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır.

Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır.

Firmamız Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır.

Temizliği profesyonel ellere bırakmanız için sizi de My Life Vizyon Group Temizlik Ailemize bekliyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrika Temizliği İstiyorum

Neden My Life Vizyon Group ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Fabrika Temizliği işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Hasta Bakım Fiyatı
  • En iyi Hasta Bakımı
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde Fabrika Temizliği için profesyonel bir destek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Fabrika Temizliği

Zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilen My Life Vizyon Group Temizlik, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır.

Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere My Life Vizyon Group Temizlik’in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

Babam ın artan rahatsızlığı için bir çok bakım merkezi denedik fakat gözümüzün önünde olmaması sürekli bizi tedirgin ediyordu. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Life Vizyon firmasından profesyonel destek aldık. Bakıcımız Ayşe Hanım’dan çok memnunuz. Babamla kendi babası gibi ilgileniyor. Size tavsiyem sizde Yaşlılarınız için bakım hizmeti istiyorsanız, ve eviniz bakım için müsait ise Evde hasta bakıcı hizmetini deneyiniz.

x Logo: ShieldPRO
Bu site
ShieldPRO tarafından korunuyor →